Wydział Teologiczny Sekcja w Tarnowie

hellerWydawnictwo Copernicus Center Press oraz WSD w Tarnowie zapraszają na rozmowę
z ks. prof. Michałem Hellerem, ks. dr. hab. Tadeuszem Pabjanem oraz ks. dr. Tomaszem Maziarką
oraz na promocję ich książek 21 listopada br. o godz. 18.00 w sali audytoryjnej im. Jana Pawła II
(WSD w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 6). WSTĘP WOLNY

inauguracja WT1 października br. w Auli WSD w Tarnowie odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie UPJPII. W obecności Biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża, licznie zgromadzonych gości oraz studentów okolicznościowe przemówienie wygłosił Dziekan WTST ks. prof. dr hab. Janusz Królikowski. Poniżej publikujemy tekst wystąpienia:

Drodzy Kandydaci rekrutujący się na studia wyższe na Wydziale Teologicznym UPJPII w Krakowie Sekcja w Tarnowie.

Już 12 sierpnia 2019 r. rusza II nabór na nasze studia! Poznajcie naszą ofertę:

1. Charakterystyka

2. Zasady rekrutacji

3. Wymagane dokumenty

4. Dla cudzoziemców

Szczegółowy harmonogram rekrutacji:

- elektroniczna rejestracja kandydatów na studia od 12 sierpnia 2019 r. godz. 9.00 do 13 września 2019 r. godz. 12.00

- składanie dokumentów przez kandydatów w sekretariacie WTST od 19 września 2019 r. do 24 września 2019 r.

- ogłoszenie listy przyjętych na studia 25 września 2019 r.

Przypominamy, że pierwszym etapem jest założenie konta w systemie Internetowej Rejestracji Kandydata.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

feniks 2019 grafikaZ radością informujemy, że ks. prof. dr hab. Janusz Królikowski otrzymał nagrodę FENIKS 2019 w kategorii „seria wydawnicza/dzieła zebrane” za serię „Ministerium Expositions”, „Nauka, mądrość i powołanie”, „Powołanie, konsekracja i posłanie”, „Tajemnica Trójjedynego”, „Syn Boży i nasz Zbawiciel”, „Światło Chrystusa i sakrament zbawienia” wydaną przez Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

FENIKS jest doroczną nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich przyznawaną od 1999 roku.

WPZapraszamy na Wielkopostny Dzień Skupienia w poniedziałek 15 kwietnia 2019 roku w kaplicy bł. ks. Romana Sitki

Program:

16.30 Droga Krzyżowa